Jaké je to chodit bez podprsenky? Úžasné! Na tuto otázku vám takto odpoví snad každý muž, který si někdy podprsenku navlékl z recese, aby dočasně změnil svou image. A že tyto recese bývají časté, prozrazují například studenti na posledním zvonění, kde se to převleky jen hemží, a kde si někteří z nich volí zcela záměrně ženskou podobu. Jakmile student po procházce městem podprsenku odloží a převlékne se zpět do běžného civilu, je rád, že tento odporný korzet nemusí nosit den co den. Podprsenka svírá, škrtí, neskutečně se pod ní potíte a na pokožce se pak objevují opruzeniny. Nakonec vám může připadat, že podprsenka je ďábelský vynález, a něco pravdy na tom skutečně je.

šaty bez podprsenky

Dlouhodobé nošení podprsenky totiž způsobuje jeden nepřehlédnutelný zdravotní problém, a sice ochabování svalstva hrudníku, které udržuje ženské poprsí v přirozeném tvaru. Bez podprsenky jsou pak ňadra skutečně sexy, zatímco s podprsenkou jsou povislá a nepěkná. Není to příjemné ani pocitově, pevné prsy jsou pro ženu vždy důvodem k většímu sebevědomí, a jakýkoli jejich defekt výrazně zasahuje do ženské psychiky.

sexy dívka

Rozmyslete si tedy nošení podprsenky, v zásadě ji vůbec nepotřebujete, protože existují jak pásky na prsa, které ňadra vytvarují do některých modelů šatů, pokud je to vysloveně nutné, a vyrábí se i kryty bradavek, s nimiž zakryjete to podstatné, co by nemělo být vidět, přičemž to ostatní se již snadno uschová pod pruhy látky triček, halenek či plesových šatů, i když bude látka částečně průsvitná. Podprsenku pak již nebudete potřebovat vlastně nikde, a na nic. Kryty bradavek se hodí pod trička, topy, nátělníky, svetříky, pulovry, halenky, tuniky, šaty, mikiny, kostýmy, a to pro každou příležitost, ať už je slavnostní, nebo všední. S kryty bradavek se budete cítit bezpečně mezi lidmi, co vás dobře znají, i tam, kde vstupujete do neznámého prostředí.