Svatba bývá nejkrásnějším dnem našeho života a vyplatí se věnovat její přípravě maximální pozornost. Že se na svatbách hoduje u svátečního stolu, je samozřejmě známo, ale svatbu lze pojmout i formou poněkud zábavnější, než bývá zvykem. Je to báječná příležitost vzít do rukou vhodné reklamní předměty https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/ a obdarovat jimi svatebčany. Získají krásnou památku na svatební den a zároveň je to pobaví. A můžete na to jít třeba takto:

Reklamní kšiltovky – až budete usedat ke svátečnímu stolu a bude se podávat slavnostní menu, rozdáte každému z hostů kšiltovku potištěnou jeho jménem a krátkým popisem svatebního dne, tedy například tam bude vytištěno: „Marie, svatba dvou spřízněných duší Pavla a Evy 9. srpna 2024 Nižbor“.

Propisky, pastelky a poznámkový blok – v podobném duchu můžete na svatbě rozdat i tyto reklamní předměty. Potisk nechte zhotovit zlatým písmem, aby to bylo stylové, anebo velmi kontrastním červeným písmem na bílém podkladu.

dvě spojená srdce

Mikiny – toto již poněkud zavání dokonalostí, protože rozdávat na svatbách mikiny rozhodně nebývá zvykem, přesto je to skvělý nápad, jak oživit každou svatbu, jen si představte, jakou budou mít vaši hosté radost, když každému rozdáte barevnou mikinu s drobným potiskem v upomínku na vaší svatbu. Mikina může mít opět na zádech vytištěné jméno a vpředu nápis: „Bereme se z lásky, protože to tak cítíme – v upomínku na naši svatbu Jiřinka a Pavel, Týnec nad Sázavou, 5. červenec 2024.“

svatební stůl

Hrnky – krásným upomínkovým předmětem na svatbu mohou být i hrnky. Rozdáte je v různých barvách a potisk bude v podobném stylu, jako u předchozích reklamních předmětů.

Odnést si ze svatby výslužku v podobě svatebních koláčků – to je běžně zvykem, ale odnášet si čepice, deštníky, trička, mikiny, batůžky, osušky, diáře a pastelky, s takovým nápadem se rozhodně nepřichází denně. Vaše svatba tím získá na atraktivitě, přitom půjde o docela „obyčejné“ maličkosti.