Jste fanoušci elektronických cigaret? Vlastně se ani moc nedivím, protože právě elektronické cigarety přirostly k srdci i mně. Dříve jsem kouřila klasické cigarety. Ale poslední dobou už mi nějak přestaly vyhovovat, a tak jsem přešla právě na elektronické a můžu vám říct, že mě vyhovují podstatně více a vlastně nechápu to, že jsem je neobjevila už dříve. Elektronické cigarety jsou totiž naprosto TOP. Mají spíše výhody než nevýhody, a tak si je oblíbí skoro každý, kdo má k cigaretám blízko.

s

Které cigarety jsou lepší?

Právě v porovnání s klasickými cigaretami se mi zdají rozhodně lepší elektronické. U klasických cigaret si vlastně nevychutnáte tu chuť elektronické cigarety a řekla bych, že je to spíše o zvyku, než aby vám doslova klasická cigareta chutnala. To ale záleží na každém, jestli si vybere elektronickou, nebo klasickou cigaretu. Každý jsme jiný – a tak třeba mně můžou vyhovovat elektronické a vám ty klasické a není to nic špatného, kvůli čemu by se zbořil svět. Abych vám vysvětlila, proč jsou elektronky rozhodně lepší – právě kvůli příchutím, které můžete vyměňovat kdykoliv se vám zachce.

s

No jde o to, že si taky můžete koupit příchuť jakou chcete. Takže vám dám příklad. Já třeba zbožňuji vodní meloun v normálním životě a u elektronických cigaret taky. Takže většinou u mě najdete příchutě melounové. No a musím říct, že jsem si za ty dva roky, co kouřím elektronické cigarety, opravdu ty příchutě oblíbila. Vyzkoušela jsem jich celkem dost, mátu, broskev a podobně, ale nejlepší je asi za mě ten vodní meloun. A ty příchutě DREAMIX 10ml jsou prostě naprosto skvělé a můžu vám je doporučit. Určitě je vyzkoušejte i vy, protože vaše kouření posunou úplně na jiný level a lépe si elektronickou cigaretu vychutnáte. A to už přece stojí za to. Na webu e-cigo.cz najdete všechny příchutě a můžete si vybrat.